O nas


Wybierając "JAŚKOWO" stawiasz na placówkę z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, która oferuje codziennie różnorodne zajęcia dydaktyczne, edukacyjne, ruchowe, sportowe i korekcyjne, a także opiekę specjalistów: psychologa i logopedy. Nasze przedszkole to ciekawa propozycja regularnych atrakcji tj.: koncerty muzyki poważnej, zabawy związane z rokiem kalendarzowym w wykonaniu profesjonalnych animatorów. Oprócz tego organizujemy wycieczki, wyjazdy do teatru. Cyklicznie zwiedzamy muzea, wystawy, współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. W miesiącach letnich na terenie przedszkola odbywają się pikniki rodzinne i sportowe (football academy), odwiedzają nas ciekawi ludzie.
Jesteśmy czynni przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), od godz. 7:00 do 18:00.

"JAŚKOWO" to pięć grup wiekowych:
 • "Motylki" - grupa dzieci najmłodszych 1+ od pierwszych samodzielnych kroków;
 • "Misie" - dzieci do 2,5 lat
 • "Myszko" - 3-latki;
 • "Mądre Sówki" - 5, 6 -latki

Sala "Myszek"
Nasze przedszkole dysponuje:
 • 5 dużymi, widnymi salami o powierzchni 50-60 m2 komfortowo wyposażonymi w niezbędne pomoce edukacyjne;
 • Dwoma placami zabaw, w tym jednym o powierzchni 2000 m2, gdzie dzieci dają upust własnej energii, spędzają czas na świeżym powietrzu, na bezpiecznie i ciekawie urządzonym terenie;
 • Własną kuchnią, która na miejscu przyrządza 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek I i II podwieczorek. Posiłki są nielimitowane, z przewagą własnych domowych wypieków, uwzględniające zdrową  żywność oraz potrzeby dzieci alergicznych;
 • Salą do zajęć psychologiczno-logopedycznych, w której zajmujemy się profilaktyką, terapią indywidualną dzieci oraz ich diagnozą psychofizyczną;
 • Własnym parkingiem;
Sala "Mądre Sówki"
Zajęcia dodatkowe (w ramach czesnego):
 • Zajęcia z języka angielskiego (2x w tygodniu z lektorem, utrwalane przez nauczyciela);
 • Rytmika (1x w tygodniu);
 • Gimnastyka korekcyjna (1x w tygodniu);
 • Gimnastyka buzi i języka na wesoło (1x w tygodniu);
 
Zajęcia dodatkowe (dodatkowo płatne dla chętnych):
 • Taniec (1x w tygodniu)- 40zł/ miesiąc;
 • Gry i zabawy sportowe (1x w tygodniu) - 50zł/ miesiąc;
 • Szachy (1x w tygodniu) - 60zł/ miesiąc;
 • Gordonki (1x w tygodniu)- 60zł/miesiąc
 • Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoryki (4x w miesiącu)- 60zł/ miesiąc
 • Integracja Sensoryczna (poniedziałki i piątki)- 80zł/ zajęcia
 • Zajęcia rewalidacyjne- 45zł/ zajęcia
 • Zajęcie z terapi ręki

Sala "Pszczółki"


Sala "Misiów"
Nasz zespół

Wiemy, że zawód nauczyciela jest formą powołania. Dokładamy starań, aby zapewnić Dzieciom jak najlepszą kadrę wychowawczo-dydaktyczną. Nasi nauczyciele to osoby otwarte, pełne serca oraz życzliwości, świetnie przygotowane do wykonywania swojego zawodu, do zastosowania nowoczesnych i skutecznych metod wychowawczych i edukacyjnych. To ludzie cierpliwi i odpowiedzialni, kreatywni i ciekawi świata, ale przede wszystkim optymiści, którzy swoim entuzjazmem inspirują zapał u dzieci, a Rodzicom udzielają fachowych rad. Swoje kompetencje wychowawczo - dydaktyczne doskonalą uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach.
 
 • Iwona Kaczmarz - właściciel placówki:
"Prowadzę placówkę  od 2010 roku. Przedszkole "Jaśkowo" to realizacja mojej życiowej pasji stworzenia idealnych warunków dla rozwoju, opieki i wychowania dzieci. Uśmiechnięte i radosne dzieci oraz zadowoleni rodzice są dla mnie zawsze satysfakcją, a zarazem motywacją do dalszego rozwoju placówki."
 • Paulina Witczak -  nauczyciel wychowawca w grupie "Mądre Sówki"
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna stopnia I, ukończyłam kurs terapii ręki, rewalidaji indywidualnej oraz zarządzanie i organizacje oświatą. Rozpoczęłam studia II stopnia kontynując pedagogikę wczesnoszkolną i korekcyjną.  Przygodę z przedszkolem ,, Jaśkowo” rozpoczęłam w czerwcu  2018r.  Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji. Staram się aby prowadzone przeze mnie zajęcia były różnorodne, a dziecko czerpało z nich radość, pogłębiało swoją wiedzę oraz nabywało nowe doświadczenia i umiejętności.  Dużo uwagi poświęcam integracji grupy . Dążę do tego, żeby każdy czuł się w niej swobodnie i wiedział, że w razie jakiś problemów może zwrócić się do drugiej osoby o pomoc. Uśmiech dziecka i radość w oczach  jest dla mnie największą nagrodą i wyznacznikiem jakości mojej pracy. W stosunku do wychowanków przedszkola jestem osobą pogodną, uśmiechniętą oraz pełną energii i entuzjazmu, a przede wszystkim chcę aby dziecko czuło się bezpiecznie i miało do mnie zaufanie.
 • Klaudia Frączak - pomoc nauczyciela w grupie ''Mądre Sówki''

 •  Katarzyna Karczewska- nauczyciel wychowawca w grupie  „Myszki”
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Jestem pełna wyrozumiałości i cierpliwości, dzięki zaangażowaniu i sercu wkładanemu w swoją pracę, szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Moim celem jest zapewnienie wszechstronnego i bezpiecznego rozwoju wszystkim dzieciom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań, zdolności i potrzeb. Zadowolenie i uśmiech na twarzy dziecka oraz czynione przez nie postępy są dla mnie najważniejszą i najpiękniejszą nagrodą. W wolnych chwilach lubię gotować i piec ciast
 • Patrycja Obroślak - pomoc nauczyciela w grupie ,,Myszki''
 
 •  Natalia Mika - nauczyciel  wychowawca w grupie ,, Misie''
Obecnie jestem studentką 2 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyłam Szkołę policealną na kierunku ,,Opiekunka dziecięca''. Od 4 lat pracuję z małymi dziećmi. W pracy uwielbiam obserwować radość dzieci z każdego nawet najmniejszego sukcesu. Ich uśmiech, przytulenie oraz zaufanie potrafi pocieszyć nawet w najgorszy dzień.
 • Natalia Olchowy - pomoc nauczyciela w grupie ,,Misie''
 
 • Monika Bryła - nauczyciel wychowawca w grupie ,, Motylki"
Jestem studentką 2roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dziećmi zajmuję się od 2018 r. Ważne jest dla mnie, by dzieci czuły się bezpiecznie i zawsze okazywały swoje uczucia. Cieszy mnie fakt, że każdego dnia mam możliwość uczestnictwa w rozwoju młodego człowieka.
 • Patrycja Bartlewska - pomoc nauczyciela w grupie ,, Motylki''
 
 • Magdalena Szarecka- Logopeda
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku logopedia, oraz licencjackie- oligofrenopedagogika( pedagogika niepełnosprawnych Intelektualnie). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi w wieku przedszkolnym, oraz szkolnym. Poszerzałam swoją wiedzę w zakresie emisji głosu prowadząc zajęcia teatralne, oraz współtworząc program Akademii Małego Aktora w którym to dzieci uczyły się zasad występowania przed kamerą. Podstawą prowadzonych przeze mnie zajęć jest hasło: ,,Dziecku zajęcia muszą się podobać!’’. Poprzez urozmaicone ćwiczenia, gry czy wprowadzanie do terapii elementów ruchowych staram się doprowadzić do tego, aby Maluchy rozwijały swoją mową nie z przymusu, a z chęci. Korygowanie nieprawidłowości artykulacyjnych nie musi, a wręcz nie powinno odbywać się tylko przy stoliku przed lustrem. Efekty terapii są dużo szybsze, kiedy Dziecko świetnie bawi się przy ćwiczeniach i wychodząc z gabinetu czeka już na kolejne spotkanie. 


Plac zabaw dla dzieci młodszych
Informacje ogólne o budynku

Przedszkolny budynek spełnia wszystkie wymagania Straży Pożarnej i SANEPID-u. Zaadaptowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Jest bezpieczny, przestronny i jasny oraz przyjazny dzieciom. Dostosowany zarówno do potrzeb przedszkolaków jak i pracowników. Budynek przedszkola to dwukondygnacyjny dom o powierzchni ponad 500 m2, położony na działce o powierzchni 4000 tys. m2 z dogodnym parkingiem na terenie posesji. W budynku znajduje się przedszkole dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, z dużymi salami (przy każdej toalety)  i wspólną dużą szatnią oraz zaplecze kuchenne i socjalne. Dodatkowo na piętrze znajdują się pokoje specjalistyczne: do terapii ruchowej i psychologiczno-logopedycznej. Na terenie dwa place zabaw.


Nasz parking
Niepubliczne przedszkole i klub malucha "Jaśkowo" na Bemowie
ul. Dywizjonu 303, nr 169, działa od 1 września 2010r. Zostaliśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa (Zaświadcznie nr 251/PN/10) i z dniem 1 września 2010r. podlegamy wszelkim regulacjom prawnym Ustawy o systemie oświaty, a nadzór pedagogiczny pełni Mazowiecki Kurator Oświaty. Uzyskaliśmy również wpis do rejestru żłobkó i klubów dziecięcych o nr 371/2/2018 


Plac zabaw dla dzieci starszych