O nas


Wybierając "JAŚKOWO" stawiasz na placówkę z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, która oferuje codziennie różnorodne zajęcia dydaktyczne, edukacyjne, ruchowe, sportowe i korekcyjne, a także opiekę specjalistów: psychologa i logopedy. Nasze przedszkole to ciekawa propozycja regularnych atrakcji tj.: koncerty muzyki poważnej, zabawy związane z rokiem kalendarzowym w wykonaniu profesjonalnych animatorów. Oprócz tego organizujemy wycieczki, wyjazdy do teatru. Cyklicznie zwiedzamy muzea, wystawy, współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. W miesiącach letnich na terenie przedszkola odbywają się pikniki rodzinne i sportowe (football academy), odwiedzają nas ciekawi ludzie.
Jesteśmy czynni przez pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), od godz. 7:00 do 18:00.

"JAŚKOWO" to pięć grup wiekowych:
 • "Misie" - grupa dzieci najmłodszych 1+ od pierwszych samodzielnych kroków;
 • "Myszki" - dzieci do 2,5-3 lat;
 • "Pszczółki" - 4-latki;
 • "Mądre Sówki" - 5-latki;
 • "Motylki" - 6-latki;

Sala "Myszek"
Nasze przedszkole dysponuje:
 • 5 dużymi, widnymi salami o powierzchni 50-60 m2 komfortowo wyposażonymi w niezbędne pomoce edukacyjne;
 • Dwoma placami zabaw, w tym jednym o powierzchni 2000 m2, gdzie dzieci dają upust własnej energii, spędzają czas na świeżym powietrzu, na bezpiecznie i ciekawie urządzonym terenie;
 • Własną kuchnią, która na miejscu przyrządza 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek I i II podwieczorek. Posiłki są nielimitowane, z przewagą własnych domowych wypieków, uwzględniające zdrową  żywność oraz potrzeby dzieci alergicznych;
 • Salą do zajęć psychologiczno-logopedycznych, w której zajmujemy się profilaktyką, terapią indywidualną dzieci oraz ich diagnozą psychofizyczną;
 • Własnym parkingiem;
Sala "Mądre Sówki"
Zajęcia dodatkowe (w ramach czesnego):
 • Zajęcia z języka angielskiego (2x w tygodniu z lektorem, utrwalane przez nauczyciela);
 • Rytmika (1x w tygodniu);
 • Gimnastyka korekcyjna (1x w tygodniu);
 • Gimnastyka buzi i języka na wesoło (1x w tygodniu);
 
Zajęcia dodatkowe (dodatkowo płatne dla chętnych):
 • Football (1x w tygodniu)- 40zł/ miesiąc;
 • Gry i zabawy sportowe (1x w tygodniu) - 50zł/ miesiąc;
 • Szachy (1x w tygodniu) - 60zł/ miesiąc;
 • Karate (1x w tygodniu)- 40zł/ miesiąc;
 • Gordonki (co 2 tygodnie)- 40zł/miesiąc
 • Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoryki (4x w miesiącu)- 60zł/ miesiąc
 • Integracja Sensoryczna (poniedziałki i piątki)- 80zł/ zajęcia
 • Zajęcia rewalidacyjne- 45zł/ zajęcia

Sala "Pszczółki"


Sala "Misiów"
Nasz zespół

Wiemy, że zawód nauczyciela jest formą powołania. Dokładamy starań, aby zapewnić Dzieciom jak najlepszą kadrę wychowawczo-dydaktyczną. Nasi nauczyciele to osoby otwarte, pełne serca oraz życzliwości, świetnie przygotowane do wykonywania swojego zawodu, do zastosowania nowoczesnych i skutecznych metod wychowawczych i edukacyjnych. To ludzie cierpliwi i odpowiedzialni, kreatywni i ciekawi świata, ale przede wszystkim optymiści, którzy swoim entuzjazmem inspirują zapał u dzieci, a Rodzicom udzielają fachowych rad. Swoje kompetencje wychowawczo - dydaktyczne doskonalą uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach.
 
 • Iwona Kaczmarz - właściciel placówki:
"Prowadzę placówkę  od 2010 roku. Przedszkole "Jaśkowo" to realizacja mojej życiowej pasji stworzenia idealnych warunków dla rozwoju, opieki i wychowania dzieci. Uśmiechnięte i radosne dzieci oraz zadowoleni rodzice są dla mnie zawsze satysfakcją, a zarazem motywacją do dalszego rozwoju placówki."
 • Magda Orzoł-Długołęcka - Dyrektor Placówki od dnia 01.05.2018 r.
 Od 8 lat jestem nauczycielem, w chwili obecnej nauczycielem mianowanycm ubiegającym się o stopień nauczyciela dyplomowanego. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2010 r. właśnie w Przedszkolu "Jaśkowo". Pracuję jako nauczyciel w szkole podstawowej w klasach młodszych. Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki Specalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewsiej w Warszawie, kierunk Pedagogika wczesnoszkolna i terapeutyczna. Ukończyłam studia podyplomowe z Gimnastyki Korekcyjnej w Wychowaniu Fizycznym na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Informatykę i Technologie Informacyjne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam kurs zarządzania oświatą. W swojej pracy stawiam na kreatywność, rozwój emocjonalny dziecka i dobrą zabawę z dziećmi przez wielkie Z :-) .
 • Paulina Witczak -  nauczyciel wychowawca w grupie "Motylki"
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna stopnia I.  Przygodę z przedszkolem ,, Jaśkowo” rozpoczęłam w czerwcu  2018r.  Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji. Staram się aby prowadzone przeze mnie zajęcia były różnorodne, a dziecko czerpało z nich radość, pogłębiało swoją wiedzę oraz nabywało nowe doświadczenia i umiejętności.  Dużo uwagi poświęcam integracji grupy . Dążę do tego, żeby każdy czuł się w niej swobodnie i wiedział, że w razie jakiś problemów może zwrócić się do drugiej osoby o pomoc. Uśmiech dziecka i radość w oczach  jest dla mnie największą nagrodą i wyznacznikiem jakości mojej pracy. W stosunku do wychowanków przedszkola jestem osobą pogodną, uśmiechniętą oraz pełną energii i entuzjazmu, a przede wszystkim chcę aby dziecko czuło się bezpiecznie i miało do mnie zaufanie.
 • Justyna Szewczyk- nauczyciel wychowawca w grupie "Myszki", Magdalena Kozłowska- pomoc nauczyciela 
 • Nadzieja Szałek- nauczyciel wychowawca w grupie "Misie" Katarzyna Kordek- pomoc nauczyciela
Jestem absolwentką Pedagogiki Wieku Dziecięcego na Uniwersytecie Łódzkim. Poza pracą z dziećmi moimi pasjami są taniec i literatura. Obie te pasje realizuję również w pracy z dziećmi poprzez zabawy taneczne, śpiewanie piosenek, czytanie dzieciom wierszy i rymowanek. Moim autorytetem w podejściu do dzieci jest Janusz Korczak, prekursor myśli o Prawach Dziecka. Mogłabym się podpisać pod wieloma jego stwierdzeniami. Moje motto to m. in.: "Staram się dziecko zrozumieć, nie szkodzić mu, stworzyć mu warunki i bodźce, aby chciało być lepsze. Dobry człowiek to taki, który czuje, co drugi czuje!"
 •  Katarzyna Karczewska- nauczyciel wychowawcaw grupie  „Pszczółki”
  Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Jestem pełna wyrozumiałości i cierpliwości, dzięki zaangażowaniu i sercu wkładanemu w swoją pracę, szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Moim celem jest zapewnienie wszechstronnego i bezpiecznego rozwoju wszystkim dzieciom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań, zdolności i potrzeb. Zadowolenie i uśmiech na twarzy dziecka oraz czynione przez nie postępy są dla mnie najważniejszą i najpiękniejszą nagrodą. W wolnych chwilach lubię gotować i piec ciasta. 
 • Martyna Modzelewska- nauczyciel wychowawca w grupie „Mądre Sówki" , Klaudia Frączak- pomoc nauczyciela
Swoją przygodę z przedszkolem „Jaśkowo” rozpoczęłam w sierpniu 2018 roku. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna, specjalność oligofrenopedagogika- edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną z nauczaniem                  wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.  W swojej pracy staram się nawiązać jak najlepsze relacje z dziećmi. Podczas wspólnego spędzania czasu najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Największym sukcesem na zajęciach jest uśmiech. Jestem osobą otwartą i energiczną oraz gotową na nowe wyzwania.    
 • Magdalena Szarecka- Logopeda
Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku logopedia, oraz licencjackie- oligofrenopedagogika( pedagogika niepełnosprawnych Intelektualnie). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi w wieku przedszkolnym, oraz szkolnym. Poszerzałam swoją wiedzę w zakresie emisji głosu prowadząc zajęcia teatralne, oraz współtworząc program Akademii Małego Aktora w którym to dzieci uczyły się zasad występowania przed kamerą. Podstawą prowadzonych przeze mnie zajęć jest hasło: ,,Dziecku zajęcia muszą się podobać!’’. Poprzez urozmaicone ćwiczenia, gry czy wprowadzanie do terapii elementów ruchowych staram się doprowadzić do tego, aby Maluchy rozwijały swoją mową nie z przymusu, a z chęci. Korygowanie nieprawidłowości artykulacyjnych nie musi, a wręcz nie powinno odbywać się tylko przy stoliku przed lustrem. Efekty terapii są dużo szybsze, kiedy Dziecko świetnie bawi się przy ćwiczeniach i wychodząc z gabinetu czeka już na kolejne spotkanie. 


Plac zabaw dla dzieci młodszych
Informacje ogólne o budynku

Przedszkolny budynek spełnia wszystkie wymagania Straży Pożarnej i SANEPID-u. Zaadaptowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Jest bezpieczny, przestronny i jasny oraz przyjazny dzieciom. Dostosowany zarówno do potrzeb przedszkolaków jak i pracowników. Budynek przedszkola to dwukondygnacyjny dom o powierzchni ponad 500 m2, położony na działce o powierzchni 4000 tys. m2 z dogodnym parkingiem na terenie posesji. W budynku znajduje się przedszkole dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, z dużymi salami (przy każdej toalety)  i wspólną dużą szatnią oraz zaplecze kuchenne i socjalne. Dodatkowo na piętrze znajdują się pokoje specjalistyczne: do terapii ruchowej i psychologiczno-logopedycznej. Na terenie dwa place zabaw.


Nasz parking
Niepubliczne przedszkole i klub malucha "Jaśkowo" na Bemowie
ul. Dywizjonu 303, nr 169, działa od 1 września 2010r. Zostaliśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa (Zaświadcznie nr 251/PN/10) i z dniem 1 września 2010r. podlegamy wszelkim regulacjom prawnym Ustawy o systemie oświaty, a nadzór pedagogiczny pełni Mazowiecki Kurator Oświaty. Uzyskaliśmy również wpis do rejestru żłobkó i klubów dziecięcych o nr 371/2/2018 


Plac zabaw dla dzieci starszych